PhDr. Mgr. Bc. Beáta Koňařík Bakošová, MBA

Potřebujete pomoc s traumaty nebo hledáte profesionální a citlivé psychoterapeutické poradenství? Jsem zkušená psychoterapeutka s více než 15 lety praxe v oboru. Specializuji se na integrativní psychoterapii, práci s emocemi, krizové intervence, terapeutický tanec a mnoho dalších oblastí, které mohou pomoci při zvládání vašich  fobií, úzkostí, depresí, stresových poruch a dalších psychických potíží. 

Absolvovala jsem výcvik v psychotraumatologii a EMDR terapii (Eye Movement Desenzitization and Reprocessing), která je považována za jednu z nejefektivnějších metod pro zpracování traumatických zážitků. Také jsem vzdělána v programu ASSYST, který slouží ke stabilizaci akutního stresového syndromu. 

Má práce vychází z různých psychoterapeutických směrů, jako je KBT, Psychodynamická psychoterapie, EFT - na emoce zaměřená terapie, a využívám různé techniky podle toho, co je nejlepší pro potřeby mého klienta. Kromě individuální práce se věnuji i párovému poradenství.

Jako řádná členka České asociace pro psychoterapii, se zavazuji k etickému zacházení s klienty a dodržování nejvyšších standardů v péči o ně. Mým cílem je poskytnout vám bezpečné a podporující prostředí, kde můžete objevovat a rozvíjet své vnitřní zdroje a možnosti.

Pomocí psychoterapie můžete dosáhnout významného zlepšení svého psychického stavu a najít nové cesty k lepšímu životu.